GLASS & CERAMICS / Glass / Glass 10234124
nr 1023 4124
GLASS
10 pieces, på fot, 1920-/30-tal,
10 st, på fot, 1920-/30-tal
Condition: nagg
400
SEK 400
Monday Mars 7 2016
at 18:23:39
300 kr
250 kr
300 kr (Robot)
350 kr